מטרת טיפולי הקוסמטיקה היא לספק שירותי יופי, כמו טיפוח שיער,פילינג, יופי הפנים, איפור מקצועי, טיפוח ידיים וציפורניים; הסרת שיער רצוי עם פינצטה, כימיקלים, או שעווה ועוד… .

סוגי הטיפול הקוסמטי הם :

* מניקור ופדיקור– טיפוח ידיים, רגליים וציפורניים. עיצוב לק לציפורני הידיים והרגליים. עיצוב ציפורניים, בנייה הרכבה מלאכותית,טיפול בפטרת ציפורניים ועוד

* טיפולים נגד הזדקנות – אנטי אייג’ינג , הטיפול בקמטים ועיכוב הופעתם,הוספת תוספות שיער לקבלת מראה צעיר ורענן יותר. טיפול מסוג החלקה יפנית במקום ביקור שבועי לצורך פן במספרה.

* טיפוח השיער והקרקפת – לתת טיפולי השיער והקרקפת ללקוחות לצורכי היגיינה או מתקנת.  עיסוי לשיער ולקרקפת , שמפו,  טיפול בקשקשים או גירוד הקרקפת , להחיל תרופות וקרמים וכו’ ….

* טיפולי פנים ואקנה – שימוש במוצרי טיפול וטיפוח וייעוץ ללקוחות.

* איפור זמני ואיפור קבוע – להתאפר יפה בסגנון או לפי בקשת הלקוח.

*  הסרת שיער לצמיתות או זמני והסרת כתמים מהעור – הדבר המדאיג כל בחורה , אם ללכת לים , ללבוש מחשוף בקיץ או הרגשה אישית לא כל נוחה עם שערות על הגוף , על הפנים או כתמים שיכולים להשפיע על המצב הנפשי והיופי הכללי . השימוש בדרכים שונות להסרת השיער והטיפול בעור למניעת תופעות לוואי.

* הדמיית שיער לגברים – הדמיית שיער ע”י תוכנות מחשב מתקדמות המראות כיצד יראה השיער

* עיצוב גבות – עיצוב קבוע או זמני

* עיצוב שיער–  בהתאם לסגנון האישי או לאופנה . התאמת פאות לשיער על פי הוראות הלקוח. צבע , פסים , החלקה, תלתלים וכו’…

טיפוח הגוף – מכשורים רפואיים וטבעיים לטיפוח עור הגוף , הרגעתו והסרת כתמים ופצעים שונים, טיפול באדמומיות, תופעות לוואי וכתמי שריפות וכו’…

עיסויים בריאותיים- עיסויי גוף שונים להרפיה , הרגעה וטיפול במראה הגוף

 מסג’ים טיפוליים- מסג’ים בשילוב משחות וקרמים קוסמטיים להרגשה של טיפוח ונוחיות

עיצוב ריסים- עיצוב ומילוי ריסים למראה עיניים נפלאות ומושכות

ניתוחים קוסמטיים – ניתוחי פלסטיקה למתמחים , ניתוחי הרמה, הקטנת חזה הגדלת חזה , הגדלת שפתיים, פוטוקס, ניתוח אף,הצרת היקפים,שאיבת שומן,מתיחת פנים ,השתלת שיער לטיפול בבעית התקרחות וכו’… (להבדיל מניתוחים פלטיים כירורגיים אשר נעשים ע”י רופאים מתמחים )

קוסמטיקה יכולה לכלול כל טיפול שיכול לגרום ולהשפיע על היופי של הלקוח , ולגרום לך להיראות יותר ויותר יפה .