איפור קבוע כשמו הוא , לא נעלם או נמחק ונמשך לאורך כל החיים! הוא נקי, בטוח ומסוגנן . וזה מצמצם את האי נוחות מהשימוש בחומרים כימיים ומשחות הניקוי לפנים .

מה יותר טוב מלהתעורר עם תחושה של רעננות ופנים יפות, מעוצבות ומאופרות כמו שאת אוהבת ?!

ולתחושה של התחדשות ונעורים למשך 24 שעות ביממה , וכל יום !.

הפופולריות והעלייה בתחום האיפור הקבוע לנשים הולך וגובר בצורה משמעותית. הינו האיפור המתאים לכל אשה בכל הגילאים ומציע לה הזדמנות להיראות הכי טוב תמיד. הפתרון המושלם להעלמת כתמים, דילול ועיבוי גבות, הזדקנות או בכלל למי שמתקשים להתאפר. התהליך בטוח, כמעט וללא כאבים, אשר משתמשים במכישירים מתקדמים שפותחו במיוחד עבור הטיפול הקוסמטי המיוחד הזה ושנחשב לאיפור אידיאלי עבור :

  •  אלו שמשתמשות קבוע בעפרונות אייליינר לעיניים ולגבות
  •  האלרגית לקוסמטיקה קונבנציונלית
  • מי שמוצאת קושי להתאפר עקב ליקוי ראייה או מוגבלות פיזית כלשהי
  • נשים שברצונן לחסוך זמן באיפור

ישנם כמה סוגים שונים לאיפור הקבוע כמו ,עיצוב העיניים, תיחום השפתיים , עיבוי או דילול הגבות , הסמקת הלחיים ואיפור לכל הפנים … איפור קבוע אינו רק תהליך אלא אמנות. לכן קוסמטיקאי שמבצע איפור קבוע צריך להיות אמן ומקצועי שייתן לך רכות, ותוצאות טבעיות. שילוב של ניסיון ומחויבות לאיכות, יהפכו את התכונות שלך ליפות וטובות יותר.

“עיצוב” מחדש של העיניים, שפתיים מתוחמות בצורה מפתה ומושכת , איפור הפנים בצורה האידיאלית ואופנתית שתתאים לפנים ותעניק לו מראה יפה ביותר הם מהמאפיינים של איפור מקצועי ויעיל הנעשה ע”י קוסמטיקאית מומחית ואיכותית .

  • עיצוב גבות (דילול או עיבוי) :

הגבות מייצרות צורה של מסגרת יפה לפנים, שרטוט ועיצוב של הגבות בצורה יפה ומיוחדת מעניק אינדקציה שהעיניים גדולות ויפות , מה שמשנה את הצורה של הפנים ליותר יפה . הגבות תיראנה בצורה טבעית מאד שאף אחד לא יוכל להבחין שזה איפור , ויתרה מזה שהשרטוט של הגבה לא נעלם לא במים ולא משינה ואפילו לא מניקוי בצמר ומשחה .

  • עיצוב עיניים :

האם את מרגישה לפעמים כאילו עירומה בלי קוו הקוהל בעין ? . האיפור הקבוע בא כדי לעזור לך בלשכוח את ההרגשה הזו לתמיד , בכך להגדיר ולצייר קוו דק או עבה לפי בחירתך בתוך העין כדי ליצור מראה מקסים יותר ואטרקטיבי. ובנוסף אפשר לעצב את הריסים שיהיו יותר בולטים על מנת לספק מראה של עין יותר יפה מיוחדת ומושכת …

  •   תיחום שפתיים :

כולנו רוצות שפתיים יפות ומלאות . האיפור הקבוע הוא פתרון אידאלי עבור שפתיים דקות, לא ישרות, ולא מתאים לשים עליהן אודם או תוחם . לכן האיפור משנה את הצורה של השפתיים כדי להיראות מלאות, ישרות, יפות ומושכות .

איפור קבוע מספק הרגשה יפה , נוחה , ויותר מכל שאת הכי יפה תמיד…