קוסמטיקאית On May - 20 - 2021

אם את מרגישה שהגיע הזמן שלך להתחיל להתאפר, המדריך הקצר הבא בדיוק בשבילך. הבסיס של הבסיס הוא כמובן המייקאפ. הגוון אמור להתמזג באופן טבעי עם גוון העור שלך מבלי ליצור אפקט מסכתי. הטיפ הכי חשוב שכדאי לאמץ הוא לנסות את הגוון באור השמש. אם את לא רוצה להשיג כיסוי רחב אלא קליל בלבד, יש סוגים של מייקאפים בדיוק למטרה הזו ואפשר גם ללכת על BB או CC קרם. ניתן לשלב גם קונסילר נוזלי מתחת לעיניים, עוד לפני שמרחת את המייקאפ ואם יש צורך בטשטוש נוסף, גם מעליו. במידה ואת נחשפת לשמש חשוב לבחור מייקאפ עם הגנה גבוהה.

מה לגבי צבעים?

באיפור יש מושג שנקרא צבעוניות עדינה והוא מתאים למי שלא רוצה להרגיש כובד או ליצור על הפנים מראה צבעוני מדי. בחרי סומק בעל גוון עדין, בגימור מאט וטשטשי אותו בעדינות לכיוון של האוזניים. הקפידי לשים ממש מעט ולהשתמש במברשת ייעודית. תוכלו להוסיף מעט מסקרה שמבליטה מאוד את העיניים, להבריש את הגבות עם ג‘ל מיוחד ואם בא לך גם צללית עדינה בצבעי אדמה או פסטל וגלוס בגוון עדין. כמובן שמומלץ לבחור מסקרה עמידה שתחזיק לך מעמד לאורך זמן.

לחברת קרליין מוצרי איפור סופר איכותיים, המיוצרים מחומרים מעולים ומתאימים במיוחד למתאפרות מתחילות ונערות צעירות. כדאי לרכוש גם מברשות ואביזרי איפור משלימים משום שאם מניחים את האיפור ומורחים אותו באמצעות מברשת ייעודית, המראה שמתקבל הוא אחיד מדויק והרבה יותר מקצועי. אם את נוטה להזיע, תוכלי לרכוש  פודרה. אם את מתאמנת ורוצה עדיין לצאת מאופרת יש מוצרי איפור המתאימים בדיוק למטרה זו. תמיד כדאי שיהיה לך בתיק מגבונים להסרת איפור, מסקרה, מייקאפ וגלוס לחידוש המראה.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

בפנטן – לשמור על עור תינוקך – משחה למניעה ולטיפול בתפרחת חיתולים