קוסמטיקאית On December - 22 - 2019

אחת מהבעיות הכי מטרידות מבחינה אסתטית היא בעיות פיגמנטציה שונות המופיעות או קיימות מאז ומעולם על פניהם של אנשים, חלקן מולדות, חלקן כתוצאה של מחלות עבר, חלקן כתוצאה של הזנחת העור, חלקן תורשתיות / גנטיות אך רובן הגדול בגלל חשיפה מוגברת לשמש.

אז האם ניתן להעלים את בעיות הפיגמנטציה האלו ולהתחדש בעור נקי ויפה שוב באמצעות טיפול פילינג? את התשובה לכך ניתן לחלק לשתיים, הראשונה היא כן אפשר! בעוד השנייה היא לא אי אפשר! מבולבלים? אל תהיו…. מיד נעשה סדר בדברים, המשיכו לקרוא.

כן ניתן להעלים בעיות פיגמנטציה שונות או לפחות להבהיר אותן

אז נתחיל עם התשובה החיובית שבטוח יותר מעניינת אתכם והיא כן אפשר להעלים תופעות פיגמנטציה שונות או לפחות להבהיר אותן שפחות יבלטו לעין וכל זאת באמצעות טיפול פילינג.

העור שלנו בנוי משכבות רבות של תאים, תופעות הפיגמנטציה יושבות בין תאים אלו והיכולת שלנו להעלים אותן או לא באמצעות טיפול פילינג תלויה בעומק שהן יושבות ובהיקף שלהן על פני העור.

בטיפולי פילינג ישנן 3 עומקים שונים בהן נהוג לעשות את הטיפול, העומק השטחי, העומק הבינוני וטיפול הפילינג העמוק, בכל אחד מהם ניתנים פתרונות לבעיות פיגמנטציה היושבות על פני עומקים שונים, אך לפעמים כתם הפיגמנטציה יושב כל כך עמוק או על פני כל שכבות העור שפשוט בלתי ניתן להעלימו.

לכן התשובה החיובית היא כן בצורה מוגבלת ותלויה בעומק וגודל כתם הפיגמנטציה.

לא בלתי ניתן להעלים כתמי פיגמנטציה שונים באמצעות פילינג עמוק ככל שיהיה

טוב אז אחרי שקראתם את החלק העליון של מאמר זה אתם כבר מבינים שאין צורך להרחיב יותר מידי על התשובה השלילית, כתמי פיגמנטציה היושבים על כל שכבות העור או על החלקים התחתונים ביותר אליהם טיפול הפילינג איננו יכול להגיע, פשוט בלתי אפשרי להעלים אותם עם פילינג.