קוסמטיקאית On December - 22 - 2019

עור האדם בנוי משכבות רבות של תאים ובטיפול פילינג מה שבדרך כלל קורה זה שאנו מסירים מספר שכבות כדי לטפל בפגם אסתטי כזה או אחר או במטרה להביא לחידוש העור והאלסטיות שלו.

אחת השאלות הכי נפוצות שקיימות זה האם ניתן להעלים קמטים באמצעות טיפול פילינג, אם כן באיזה מידה, איזה עומק טיפול נדרש ואיזה סוג? על כל השאלות האלו תקבלו תשובות מיד בהמשך המאמר.

טיפול פילינג לאיזה מטרה עושים אותו ואיזה פתרונות הוא מעניק

אז טיפול הפילינג הוא טיפול קוסמטי הנותן מענה בפן האסתטי של העור, הוא יכול להעניק פתרונות לכמה בעיות אסתטיות שנפרט עליהן מיד בנוסף הוא מעודד את התחדשותו של העור ובכך מאפשר לעור להיראות צעיר, אלסטי וזוהר יותר משהיה לפני הטיפול.

הפתרונות האסתטיים שטיפול הפילינג מעניק הוא התמודדות עם כתמי פיגמנטציה היושבים על שכבות העור הראשונות, קמטוטים קטנים בעיקר באזור העיניים, בצידי הפה ובמצח ובנוסף מצעיר ומחדש את העור למראה מבריק יותר.

אך במאמר זה נעסוק בעיקר בשאלה האם אפשר להעלים קמטים בטיפול פילינג והשאלה תענה לכם בשתי תשובות כן ולא…. מיד ההסברים.

אפשר להעלים קמטוטים בלתי אפשרי להעלים קמטים

אז נתחיל עם התשובה של הכן, אז כן אפשר להעלים קמטוטים קטנים שלרוב הופעתם עלפני עור הפנים איננה קשורה לתהליך ההזדקנות של העור אלא לחשיפה ממושכת לשמש וסיבות אחרות… אותם קמטוטים בדיוק כמו שהם נשמעים אמורים להיות ממש קטנים ועל פני שכבות העור הגבוהות ביותר אלו שבטיפול יוסרו, אך גם במקרים אלו אין הבטחה של 100% אלא רק סיכוי טוב.

ונמשיך עם התשובה של הלא, בלתי אפשי להעלים קמטים גדולים בעיקר קמטי הזדקנות עם טיפול פילינג, לשם כך יש פתרונות אחרים והם באים מעולם הכירורגי יותר כגון הזרקות בוטוקס, חומרי מילוי שונים וניתוחי מתיחות שונים.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

בפנטן – לשמור על עור תינוקך – משחה למניעה ולטיפול בתפרחת חיתולים