אם אתם מרגישים שיש אלמנטים בפנים שלכם שהייתם רוצים לשפר, אולי קמטי הבעה שונים שקיבלתם עם השנים או על כל דבר אחר, יכול להיות שבוטוקס יהיה פתרון מתאים עבורכם, אשר יעזור לכם להרגיש יותר טוב עם עצמכם.

עם זאת, אחת הסיבות העיקריות שבגללן אנשים לא הולכים על כך ועושים הזרקת בוטוקס היא שהם לא מרגישים בנוח עם התהליך. הם יודעים פחות או יותר שההליך לא אמור לכאוב, אבל לא בטוחים ב 100% שכל העניין הוא פשוט וקל, כפי שהוא הוכיח את עצמו כבר במשך הרבה שנים ועבור הרבה מטופלים.

הדבר הראשון שהיה עושה מטפל כחלק מהליך הזרקת בוטוקס הוא להעריך את מבנה הפנים שלכם ולהחליט האם זה מתאים לכם. זה חשוב, מכיוון שבוטוקס לא מתאים לכל אחד, ויכול להיות שהוא לא מתאים לכם. במידה וזה המקרה, ייתכן שימליצו לכם על טיפולים אחרים שיכולים להתאים לכם יותר, או ימליצו לכם לא לעשות דבר כלל. אבל כל זה יכול לקרות רק לאחר שהמטפל יבחון את מבנה הפנים שלכם בפירוט. אם הכל בסדר, ואין בעיה לבצע לכם בוטוקס, ייתכן שהם יציעו לכם אפילו לבצע את ההליך במקום, מכיוון שהוא פשוט יחסית.

דבר חשוב שצריך לזכור הוא שבפועל ההליך מאוד קצר, ולא גורם להרבה אי נוחות. ההליך גם לא כואב למרבית האנשים. אתם עשויים להרגיש קצת אי נוחות במשך כמה שניות פה ושם, אבל זה לא רציני. טיפול בוטוקס הוא טיפול פשוט, אשר מביא תוצאות טובות למזעור קמטים באזורים שונים בפנים: בעיניים, במצח, בצוואר ועוד.. כל הדבר צריך לקחת כמה דקות. חלק מהמרפאות יכולים לעשות טיפול בוטוקס מלא בתוך רבע שעה.

אחד מהטעויות הנפוצות בנוגע לבוטוקס היא שתוכל לראות את התוצאות של הטיפול כבר ברגע שאתה יוצא מהמרפאה. זה לא נכון, ולא ברור מדוע חלק מהאנשים חושבים כך. להשפעות של הטיפול לוקח יכול לקחת שבוע-שבועיים בשביל להתחיל להשפיע (אפילו פחות בחלק במקרים מסוימים), ואתם תראו את ההשפעה של זה על מבנה הפנים שלכם.

בוטוקס הוא מהיר וקל. אנשים רבים משתמשים בו כדי לקבל את המראה שהם רוצים, ולשלוט על קווי הקמטים וקווי הזעף בפנים שלהם. זה הליך חסר-כאב ויעיל, ובהחלט מומלץ לשקול את ההליך כדי לשפר את המראה שלכם.

מאמר זה אינו מחליף ייעוץ של רופא מקצועי. לפני ביצוע כל הליך, חשוב להתייעץ עם מומחה מתאים אשר יספק לכם את כל המידע בנושא.