כולנו רוצים להרגיש שמראה העור שלנו רענן, צעיר ונקי. הנה חמישה טיפולים קוסמטיים שאתם חייבים להכיר.

  1. פילינג כימי – מדובר בטיפול המתאים למי שסובל מכתמים קשים של שמש או גיל, קמטוטים עמוקים או פצעי אקנה. מטרת הטיפול לחדש את תאי העור ולגרום לתאים חדשים לצמוח. הפילינג מתבצע בכל מיני שיטות ובאמצעות מכשור מתקדם המגיע לשכבות העמוקות של העור.
  2. טיפול באמצעות לייזר- מחקרים מראים שטיפולים בלייזר מגיעים לשכבות העמוקות של העור ותורמים לחידוש מראה האלסטין והקולגן. ככל שהזמן עובר תהליך ייצור הקולגן מופחת ולכן הטיפול מצוין לחיזוק סיבי הקולגן מה שתורם להפחתת מראה קמטוטים וקמטים, חידוש תאי העור והענקת מראה עור בריא וחיוני.
  3. טיפול בפיגמנטציה – נשים רבות סובלות מכתמי פיגמנטציה המופיעים כתוצאה משינויים הורמונליים או מחשיפה מוגברת לשמש או בשל ההגעה לגיל מסוים. ניתן לטפל בכתמי פיגמנטציה או באמצעות מכשור או בעזרת שימוש בכל מיני תכשירים פעילים המכילים חומצות המסייעות בחידוש תאי המלנין. אותם תכשירים מכילים חומרים כמו למשל חומצה קוג‘ית, ארבוטן, חומצה אלפא הידרוקסית ועוד.
  4. טיפול אנטי איג‘ינג באמצעו פוטו ריג‘וביניישן – אנרגיית האור – טיפול מצוין במטרה להחליק את העור ולטשטש את מראה הקמטים והקמטוטים. גם כאן מדובר במכשיר לייזר חדשני העובד על אנרגיית חום ומעודד היווצרות מחודשת של תאי הקולגן.
  5. בוטוקס – כאן כבר מדובר בהזרקות בחומר מילוי המכונה בוטוקוס. מדובר במאין רעלן הגורם לשיתוק של השרירים הקטנים בפנים ובכך מעלים את הקמטים והקמטוטים ומעניק מראה חלק ונקי לאורך זמן.

לפני שבוחרים את סוג הטיפול המתאים יש לאבחן את העור, לבדוק את גיל המטופל או המטופלת, את הדברים שמפריעים לו או לה ורק אז להתאים את הטיפול האופטימלי.