העור שלנו זקוק לטיפול ותחזוקה שוטפים. כל הזמן מצטברים על העור תאים מתים וכדי לחדש אותם, יש כל מיני דברים שאפשר לעשות. בנוסף, נזקי מזג אוויר, רדיקלים חופשיים, עישון ושאר גורמים חיצוניים משפיעים על מראה העור ועל התחושה שלנו. אחת הדרכים לחדש את התאים, לעודד היווצרות מחודשת של קולגן ואלסטין היא בעזרת מסכות לעור. מסכות לעור משלבות מגוון של רכיבים איכותיים כמו ויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון, חומצות שומן חיוניות אשר תורמות למראה עור בריא, זוהר וחיוני.

סוגים של מסכות לעור

  1. פילינג ומסכות הסרה – מסכות המסייעות להסיר תאים מתים, מייעלות את תהליך הניקוי ותורמות למראה נקי ואחיד. רוב המסכות משלבות גרגירים בכל מיני דרגות. מהסוג הזה לא מומלצות לעור פגוע או עור עם אקנה ומומלץ להשתמש בהן בין 1-2 פעמים בשבוע.
  2. מסכות הזנה – תפקידן של מסכות אלו הוא להזין את העור בלחות. מסכות אלו משלבות מגוון של חומרי הזנה, ויטמינים, מינרלים ושמנים, חומצה היאלרונית ובין השאר הן גם עוזרות לטפל בנזקי הסביבה ובנטרול תנועת הרדיקלים החופשיים.
  3. מסכות ניקוי – עור הנוטה לשמנוניות נוטה לייצר שחורים ולכלוך ולכן מומלץ אחת לשבוע או שבועיים לעשות שימוש במסכת ניקוי טובה. מסכות אלה מנקות את שכבת העור העליונה ויש כאלה המשלבות חומרים פעילים ומגיעות גם לשכבה השנייה של העור.
  4. מסכות למיצוק העור – מטרת לטפל בקמטים ובקמטוטים. מסכות אלו עשירות בחלבונים, ויטמינים ולחות, מעניקות לעור מראה אחיד ומתוח. בדרך כלל מומלץ לעשות בהן שימוש באזורים מסוימים כמו צוואר, עיניים, שפתיים, כאשר רוצים להתפנק או במקרים של אירוע חשוב בו אנו רוצות להיראות במיטבנו.

עוד משהו שיעניין אותך:
הרבלייף – אורח חיים בריא
הרבלייף
הרבלייף בטוויטר, הרבלייף – תזונה נכונה, הרבלייף בפייסבוק