עיצוב שיער במספרהכשאנו אומרים עיצוב שיער ישירות חושבים על תספורת מיוחדת , צבע שיער חדש, גוונים וכו’.. זה נכון, אבל מה שחשוב בעיצוב שיער זה האיכות שבה מתבצע העיצוב ז”א איך לגרום לשיער להיראות תמיד יפה ומטופח אחרי התספורת והצביעה .

 עיצוב שיער הוא הדרך והשיטה שבה אנו גורמים לשיער להיראות תמיד יפה כאילו שעכשיו יצאנו מהסלון, אפילו אם כרגע התעוררנו או אם מזג האוויר לח , השיער צריך לשמור על המראה שלו. זה מקצוע מאד קשה ולא כל ספר או ספרית יכולה לעצב שיער, מאחר וזה דורש ידע רב, התמחות ויצירתיות. מעצב שיער טוב הוא זה שמתאים את השיער לצורת הפנים של הלקוח ומשנה את המראה שלו ליותר יפה.

התחום הפופולרי בעיצוב השיער הוא הספרות, תספורת של שיער היא זו שמשנה את המראה של הלקוחה ואם המעצב מספיק מיומן הוא יתאים את הצבע לפנים ולתספורת כך שיוכל להחמיא עוד יותר לתספורת ואז העיצוב והעבודה תהיה מושלמת .

כיום נשים רבות מנסות לעצב את שיערן בבית תוך כדי שימוש במכונות החלקה ותלתלים , אבל מכונות אלו יכולות לגרום נזק מאז כבד לשיער ובמקרים קיצוניים לשרוף אותו, מכונות וכלים אלו הם כמו מגהצי השיער השונים שנמכרים במקומות לא מקצועיים והוראות השימוש בהן נוגדות לבריאות של השיער , מה שכן חשוב לעשות זה להתייעץ עם הספר או מעצב השיער שיכול להמליץ לך מה לקנות ואיך להשתמש בכלים אלו , ואם זה יתאים לשיערך או לא .

   שיערך הוא הקישוט הכי בולט והאולטמטיבי שיכול להוסיף או להפחית מהיופי של הפנים והמראה שלך, לכן שמירה על בריאותו דבר חשוב מאד שמסייע לו להיראות יפה מה שיכול להשתקף במראה שלך, פשוט צריך להשקיע קצת זמן ולהיות סבלני עם הטיפוח והשמירה על השיער. ובמיד וידוע לך מעצה שיער שבאמת מומחה ומיומן במקצועו , עדיף יותר לגשת אליו, שיתן לך עיצות, עזרה וחומרים שיתאימו לשיער שלך , מעצבי השיער יכולים לשמור על השיער שלך בריא ומטופח יותר בשימוש שלהן בכל מיני טכניקות מיוחדות ומתאימות לכל סוג של שיער אם זה ארוך, קצר, חלק, גלי, בלונד, שחור, עבה , דק וכו’… הוא גם ישתמש בחומרים טבעיים יותר מחומרים כימיים שיכולים להזיק לזיקי השיער שלך ולשרוף אותו , אז חשוב להתייעץ עם מעצב שיער שיתן לך את הטיפים והעצות למראה שיער מטופח ויפה כל הזמן ובכל מקום .

אתרים מומלצים : טיפול בכינים